a haribo tradycyjnie o wszytsim tylko nie o gniocie T2P :) hahah
na Sofcie 17 mln w gotówce czyli więcej niż warty ten Twój gniot :) a są jeszcze udziały w invention itp 37 etatów budowa CBR w sofcie i w INV na ponad 40 mln zł
3 kw na minusie ale jak poczytasz raport to się dowiesz dlaczego ale już od początku roku jest 550tyś zysku a zaraz bedą rozliczać zakończony Innolot i inne projekty.
kapitalizacja chłopie!! bierz Softa ja dobieram teraz ile mam wolnych środków bo na koniec roku bedzie lekko 100% a może szybciej jak pójdzie dobre info na INvention