zgadzam się że są ciężkie tematy ale o jeden rok poślizgu już jest a dojdzie jeszcze pół roku. Nie róbmy sobie jaj. nawet jak elektrownie jądrową by firma jakaś robiła a logistycznie mega trudne to nie miała by takiego poślizgu. Do tego ile trzeba czekać na wpis KRS na pewno nie pół roku parę tygodni i temat załatwiony. Jak chłop chce sprzedawać koparki jak dostęp do kart graficznych jest naprawdę utrudniony!!!