Mi narazie to wystarczy :)
„ Na mocy zawartych umów PROTEKTOR S.A. wytworzy, a następnie dostarczy periodycznie w okresie drugiego półrocza 2020 r., maski ochronne jednorazowego użytku. Całkowite wynagrodzenie Spółki należne z tytułu prawidłowej realizacji umów wynosi łącznie 6 420 tys. PLN netto z zastrzeżeniem, iż może ono ulec obniżeniu w stosunku do jeszcze niewyprodukowanych produktów w przypadku, gdy Emitent pozyska w trakcie trwania umów materiały do produkcji produktu w cenach jednostkowych niższych przynajmniej o 10% od cen bieżących.”