Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport dobry ?

Zgłoś do moderatora
Niemusiałoby tak być ale na życzenie tak się dzieje.

Spółka mogłaby robić dziesiątki milionów przy marży 20-30% gdyby tylko wykorzystała swój potencjał (maszyny, teren i hale) i moce produkcyjne. Przy szalejacych cenach materiałów można by było wycisnąć nawet więcej.

spłata obligacji byłaby kwestią 2 lat. Tym czasem tik-tak i czas mija a oni tkwią po uszy w szambie i jeszcze mówią że jest dobrze.

Kiedyś kabareciaż mówił - nie patrz za siebie bo ci z przodu ktoś przyje..e. tak mówił mój z radomia wój.

czy wójek nie miał racji?

Może zaczną wkońcu działać na 100%

Mimo wszystko życze im powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.