Przychody w gore, to na plus. Na minus, spolka pracuje na mikroskopijnej marzy 1%, jakikolwiek blad wymazuje zyski z kwartalu, albo kurs walut, klient ktory nie zaplacil (ostatni kominikat, spor sadowy o 9m z klientem krory chce uniewaznic umowe), nieprzypilnowanie konca subskrypcji (klient juz nie placi, wlasiciel oprogramowania dalej nalicza). Mielenie przychodow ale jak zrobione perfekcyjnie marza powinna byc.
Do obserwacji jak zarzad bedzie unikal takich ryzyk w kolejnych okresach.