Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,20 zł , zmiana od tamtej pory: 6,83%
Maxi jak zwykle hurra optymista ale ja też jestem dobrej myśli. W każdym razie nie sprzedaje pakietu chyba że skoczy po wynikach powyżej 35 to można się zastanowić.
  • Raport Autor: ~Oserwator
  • Re: Raport Autor: ~Bbb
  • Re: Raport Autor: ~maxi
  • Re: Raport Autor: ~noniron
  • Re: Raport Autor: ~maxi
  • Re: Raport Autor: ~Dario

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 7,50% 34,40 2023-12-08 15:05:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.