Ponownie przypominam, że w poniedziałek raport.
Spodziewacie się czegoś zaskakującego?
Moim zdaniem nic tam nowego i okdrywczego nie będzie :-)
P.S. Na pytanie, czy to już dzisiaj, odpowiadam, że NIE, ale pieniądz lubi ciszę, a dziś jest bardzo cicho :-)