Nawet jeżeli będą wyniki to zawieszenie jeszcze potrwa 2-3 miesiące zanim nie będzie zatwierdzony układ. Akcjonariusze są drugorzędni. Ale to jest przykre, że w Polsce ludzi tak robi się w... Wszystko byłoby ok gdyby prezes nie czarował bajkami. Może warto odwiedzić firmę.