Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,45 zł , zmiana od tamtej pory: -26,62%
Przy tm co było w 2020 ENTER super sobie poradził i nie jest na minusie chyba jako jedyna linia lotnicza, a 2021 już ludzie zmądrzeli i ENTER zarabia i lata non - stop
  • Raport Autor: ~ZZZ
  • Re: Raport Autor: ~Sss
  • Re: Raport Autor: ~Sss
  • Re: Raport Autor: lks604
  • Re: Raport Autor: ~Lolo
  • Re: Raport Autor: stachsgh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -2,04% 31,15 2021-09-22 15:28:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.