Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Skoro FKD jest właścicielem FKD Emplyees, zakładam, że można zlicytować FKD Employees?
Ta spółka robi główny obrót, jest rentowna.

A tymczasem koszty ogólnego zarządu w zeszłym kwartale wzrosły o.... 700 tysięcy. Panie Waldku, niech pan się boi - wyciąganie kasy z firmy nie ujdzie na sucho. Temat zgłoszony do odpowiednich organów... działają opieszale... ale prędzej, czy później panowie w ciemnych płaszczach zapukuają...
  • Raport Autor: ~cc
  • Re: Raport Autor: ~Obligatariusz
  • Re: Raport Autor: ~Krogulec
  • Re: Raport Autor: ~Maciej
  • Re: Raport Autor: ~szark

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.