zakłamany bo co -że nie jestem Twoim klakierem? Chłopie jak żeś brał ślub z CLN to Twoja brocha wielu takich żeniacy siedzi też od 30 zł na MCI i wciąż snują sny o potędze, analizy i zawsze mają jakieś wytłumaczenie.
Oczywiście będę kibicował prezesowi żeby spełniły się jego marzenia ale póki co jego biznes nie zarabia aż tyle żeby aktualna wycena była dobrym momentem do zainwestowania pod te przyszłe wzrosty które z bardzo dużym prawdopodobieństwem raczej nie nadejdą szybko.
Jak inwestujesz miliony to możesz tu siedzieć i czekać latami, dekadami. Ja niestety mam tylko kilkanaście kzł i założyłem sobie że chcę uzyskiwać określoną efektywność z zainwestowanego kapitału. A spółek które to umożliwiają na giełdzie jest w trzy d...y.
Bez odbioru