Dnia 2017-10-30 o godz. 21:16 ~Drobny napisał(a):
> Strata jest dość spora dla mnie.... Ale jakiś cień nadziei jest żeby troszeczkę zmniejszyć ból :/
nie ma ,że boli !...musi boleć ,abyś wiedział ,że
kaban musi zarabiać !!! najlepiej na takich jak ty !
dostałeś lekcję pokory ,zapamiętaj ją dobrze !
i żebyś wiedział , co to znaczy : patrowicz !