Ja nie naganiam, tylko wyrażam swoją opinię. Póki co powodów do wzrostów nie widzę i nie będę takich rzeczy pisał. Te kłamliwe głupoty, które pojawiają się na forum, jak np. prowadzony skup, rekomendacje analityków, 10 mln zysku napewno nie przekonują do kupna.