Tak wykonana. Myślę, że dzięki kilku osobom wiele osób zaoszczędziło sobie 20-30% straty. Teraz ryzyko dalszego gnojenia śmiecia jest coraz mniejsze i nie jestem już przekoanay co do zakresu dalszych spadków. Nie zmienai to faktu, że spółka to gniot jakich mało na GPW.