Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: rajd na 5-6pln uwazam za rozpoczety

Zgłoś do moderatora
free float oficjalnie wynosi tylko 4,63% czyli 1,85 mln sztuk. Tak jest na stronie Bankiera i pokrywa się mniej więcej z tym co było w ostatnim raporcie za 3 kwartał.
Pionier pewnie będzie ciągnął notowania w górę przed końcem roku chociaż z drugiej strony w relacji do ich aktywów to jest mała kropelka. Spółeczka jest fajna jak na te czasy w tej branży i na tych rynkach obroniła się bardzo dobrze- nie to co u nas jak bankrutują to wtedy kombinują (vidi Monnari- choć to nie ten sam segment). Trzeba się przygotować na bujanko teraz niecierpliwi i zaparkowani po 2,xx PLN i niżej będą ciskać w rynek, ale zobaczymy co jutro dzionek przyniesie.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 6,12% 5,72 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.