Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: rajd na 5-6pln uwazam za rozpoczety

Zgłoś do moderatora
Siemka, ja zerkam na notowania Silvano na dwóch stronkach:
giełdy w Tallinie:
http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=details&instrument=EE3100001751&list=2

i ich oficjalnej:
http://www.silvanofashion.com/investors/stockquote_tse.html

Tallin chyba coś nie dąża za nami, ale tam w porównaniu do nas to mają ryneczek jak targ z warzywkami, takie obroty to ma mój kumpel w kiosku :))

Czekałem i czekałem i w końcu wyskoczyło do góry... Mam nadzieję na scenariusz z IZNS, który startował od 0,80 PLN w styczniu a teraz chodzi po 4,50 PLN. Tyle że na nim dałem d... i sprzedałem po 2,40 PLN. Tym razem nie popełnię tego błędu. Cierpliwości Panowie a pojedziemy wysoko. Będziemy mieli choinki po 3 m wysokie :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO -0,18% 5,67 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.