I co z tego że fala 2 fala ?
Fala będzie,przeminie a tu lokomotywa już rozpędzona. Dosyć mocne aktywo nawet na czas koronawirusa. W odróżnieniu od balonów spekulacyjnych tu mamy realna wartość.
Zresztą już unimot pokazał jak się wychodzi z twarzą po 1 fali :)