Wywalanie akcji takiej spółki, poniżej wartości księgowej, niezależnie od okoliczności jest czystym idiotyzmem! Aż mnie nudzi ciągła zabawa w "nie chcem, ale muszem" kupić...gdy jacyś kretyni, gracze wd...cze w panice i ze znaczną stratą powywalali, czyli co jak!??
...b.dobrze masę kasy powd...li!! :-) Zabawa w inwestowanie w takiej chwili jest dziecinnie łatwa, ale jakże..hehehe...niehumanitarna!
No ale cóż nie kupienie spółki wartej X za znacznie mniej niż X to poważny błąd inwestorski!
Sorry Winnetou...biznes jest biznes!! :-))