Sorry lekkie sprostowanie! Na krach nie ma mocnych...no chyba, że w porę podejmie się decyzję na pozycji zamykanie! W takich sytuacjach albo rybka, albo pipka!
Dlatego tak ważne jest kupowanie zawsze w dobrej cenie, bo czasem przychodzi załamanie rynków, a przy tym dobre otrzeźwienie!.
Chyba nie sądzisz chłopie, że biorę udział w tej masowej, panikarskiej wtopie!