Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,40%

Re: QUO VADIS

Zgłoś do moderatora
Jest to wielce prawdopodobne. Tymbardziej że teraz muszą wykonać jakiś ruch. Komunikatami o sprzedaży Golda karmili akcjonariuszy kilka miesięcy to teraz nowa bajka ma być. I polfinance ma 48 baniek akcji. Jako wiodący akcjonariusz chyba będzie starał się wejść i dokapitalizuje d24 lub odwrotnie. Taki scenariusz napisali w lutowym raporcie, że zwiększy to kilkukrotnie wartość spółki. Ale czas pokaże. Będzie dobrze nie pękać !! Zarobicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 8,68% 0,83 2022-12-01 11:06:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.