Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -37,70%

Re: Querkus

Zgłoś do moderatora
z prostej maty wynika ze przy tym obrocie ~1mln dziennie/2/8,5 to wywalanie max 50k akcji dziennie.jezeli kolega pisze o stanie 400k+ na poczatek wrzesnia to wychodzi że jeżeli wywalają akcje, (ja zakladam że wyjdą do 0 bo takich przypadków przez pare lat juz widzialen nascie) to około 8-10 dni roboczych.

ale zakladam tez drugą rzecz, akcje skupuje inny fund, ulica nie jest tak ustawiona w arkuszu zleceń, inaczej kurs byłby juz na poziomie 7zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,81% 5,42 2022-05-23 09:27:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.