Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -34,88%

Re: Querkus

Zgłoś do moderatora
Wygląda na to, że Q sprzedał 3.09 ponad 50k akcji co stanowiło 55% całej podaży w tym dniu. Można sobie wyobrazić co by się działo bez tej podaży! W poniedziałek mamy 54 k obrotu i we wtorek ponad 118k akcji. Wygląda na to, że tej podaży w takim tempie wystarczy im na jeszcze kilka dni - o ile będą chętni na odbiór tej podaży. Ciekawa rozgrywka się zapowiada!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 0,72% 5,60 2022-05-27 16:16:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.