Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,60%

Re: Quercus vs. Skarbiec

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-13 o godz. 22:44 ~Aro napisał(a):
> Quercus wzrost aktywów w grudniu o ok 209 mln, Skarbiec o ok 635 mln, trzykrotnie wyższy. Łącznie Skarbiec ok 6,18 mld, Quercus 2,66, w 3 kwartale Skarbiec prawie dziesięciokrotnie wyższy zysk niż Quercus w analogicznym okresie, zdecydowanie lepsze wyniki funduszy Skarbca= wyższe prowizje zmienne od wyniku, zysk netto w IV kwartale według prognoz minimum 30 mln, quercus w najlepszym razie 3-4 miliony. Skarbiec niższa wycena niż Quercus. Quercus już zauważył tą różnicę i kupił w grudniu akcje Skarbca przekraczając 5 proc... Może Wy też ją dostrzeżecie

Ładną kase zarobili zwiększjac pakiet w Skarbcu ,potencjał do wzrostu jest nawet do 10zł historycznych notowań?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 0,00% 3,42 2022-07-01 14:29:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.