Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,49 zł , zmiana od tamtej pory: -10,47%

Re: quercus tfi +6,91% po rekomendacji bdm !!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-07 o godz. 10:54 ~elk napisał(a):
> co z tego jak Oni nie płacą dywidendy tylko sobie wyplacają ze skupu
>
> sa lepsze okazje jak skarbiec
>

Mnie to odpowiada i myślę, że każdy kto jest świadomym inwestorem podziela moje zdanie.
Podatek od dywidendy jest płacony u źródła niezależnie czy osiągasz zysk czy masz stratę na rachunku. W przypadku ogłoszonego skupu każdy ma przywilej odpowiedzieć, a zatem powiększyć zysk lub skompensować stratę. Kto nie zna tego mechanizmu nie zasługuje na miano inwestora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -1,47% 4,02 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.