Czepiam się:
Re-legion jest grą przeciętną, żeby nie powiedzieć: słabą
Pomysł miał potencjał
Ale na tym się skończyło
Odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś kupić tą grę, albo, gdyby była za Free, czy byś w nią grał (ok, zainstalowałbyś, coś przeklikał, ale wciągnęła by Cię)?
Ogólnie: samo studio (Ice...coś-tam) ma potencjał. Ich następna gra będzie przynajmniej dobra (pewnie bardzo dobra), ale Re-legion... To kiep.
Oczywiście Re-legion ma swoich fanów (a może i nawet fanatyków), ale są przecież mężczyźni którzy czerpią przyjemność,gdy kobieta staje im szpilką (takie buty) na jądrach