Forum Giełda - K.Kolany

Re: pytanko

Zgłoś do moderatora
Pewnie chodzi o zestawienie w którym podaje się akcje których spółek miały w danym dniu najwyższy obrót. Wolumen to liczba akcji, którymi obrócono danego dnia, podczas gdy obrót danego dnia to wolumen przemnożony przez cenę i (m.in. na naszej giełdzie) przemnożony jeszcze przez dwa, licząc dwie strony transakcji.
  • pytanko Autor: boguslaw12
  • Re: pytanko Autor: PawelRejczak