Forum Forex +Dodaj wątek

Re: pytanie o jezyk mq4

Zgłoś do moderatora
Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany nauką tego języka, to stworzyliśmy interaktywny kurs MQL4:
https://fxwatch.eu/n,text,12538.html

Można się nauczyć wszystkiego od podstaw, wszystkie ćwiczenia są zaprojektowane tak, żeby dało je się zrealizować w przeglądarce. Kurs kończy się stworzeniem działającej strategii.