Jaki wałek? po prostu fundy wychodzą.Tam gdzie kończy się dywidenda,gdzie zapowiada się brak dywidendy,to fundy opuszczają pokład i idą na inne spółki.
Co do głównego pytania "kto odbiera" i że to nie ulica,to jak CD Projekt spadł z 400 na 200 zł,to tam każdy pisał,że ulica nie odbiera,okazało się ,że właśnie odbierała ulica,licząc że z 200 zł odbije,urośnie na 300 zł.Tu tak samo,fundy wychodzą,a odbiera to ulica,licząc,że za chwile cena odbije.