elemental taki jest......że rośńie ale z opóźnieniem. ma też to do siebie że jako spółka będąca małą lub średnią urosła sporo wczasie gdy inne spadają nawet dzisiejsza sesja pokazała że mocny papier.
sprzedałem już większość tej spółki ale mam jeszcze i znam ją od NC i jestem pełen podziwu dla tego co się udało zrobić.