W końcu po kilku latach kiszenia pojawiają się świetne perspektywy. Teraz się zastanawiałem, czy nie sprzedać po 30 i wejść całością w Trakcję która tydzień temu zakończyła korektę, ale pomyślałem o Util na poziomie 84%, fakcie że zbicie kursu wymaga już rzucenia 6 milionów akcji które powodują spadek raptem o kilka złotych, a odkup małej ilości to dzida :-) Nie chcę przegapić wyciskania roku :-)