Ma jeszcze armię botów piszących samych ze sobą. Na GPW Trader X to samo. To pewnie ta sama osoba. Nie zdziwiło by mnie jakby Trader miał szorta i zarabiał na ubieraniu innych. Plus co zarobi z subskrypcji i co dostanie od szorta za wierną służbę. Dobry biznes.