GANT to spółka K O L O S z PO WŁAMANYMI N O G A M I ten spadek to celowa robota ponieważ boi się wielkiej wysprzedaży Ganta a wczorajsze zlecenia kupna 2.500000 po cenie 0.85 zł a dziś skup po 0.82 to ktoś w [H] leci z inwestorami którzy już potracili po 60 % trzymając akcje ganta nie ma lekarstwa na tego bankruta chyba już nigdy nie powróci do lat świetności kiedy codziennie przewracał po milionie akcji to już minęło teraz są większe Cwaniaki i lepiej umią kombinować [ Wesołych Świąt życzy stary wyga gield.