Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pytanie do Andrzeja

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-11 o godz. 12:06 ~AE napisał(a):kę?
> Skoro nie poinformował to skąd wiesz , że sprzedał ? Jakiś link ? A jak sprzedał to za ile ? Czy te pieniądze są w spółce prawa holenderskiego ? To nie jest tak że mogą zrobić wszystko bezkarnie . Ta firma istnieje , jej założyciel nie jest bankrutem w przeciwieństwie do Petrolinvestu. Jeśli to się rozmyje to tylko z uwagi na brak zainteresowania mniejszościowych akcjonariuszy i nieaktywny , ograniczony tylko do nieudanych regulacji , nadzór GPW .

Nigdzie nie powiedziałem, że sprzedał. Odpowiedziałem tylko pytaniem na taką sugestię jednego z forumowiczów. Owszem, najwyraźniej jest tak, że mogą wszystko zrobić bezkarnie. Niby kto i co im zrobi? Właśnie dlatego szukali kapitału w Europie... A co mogą zrobić polscy drobni akcjonariusze? Zjednoczyć się i zaskarżyć do sądu holenderską spółkę? Nie bardzo chce mi się wierzyć, że pan Xie tego nie przewidział :) Co do nadzoru, to się zgadzam, tak właściwie to nie wiem, po co on jest (a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEIXIN -11,30% 1,02 2019-04-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.