Dnia 2023-01-17 o godz. 18:53 ~MarinkaKarinka napisał(a):
> Kim jest ta Marina która od kilku dni intensywnie i w mało wyrafinowany sposób nagania na kupno XTB?
Odpowiadając na twój post dotyczący mojej osoby.
Czy naganiam? Nie sądzę, że to jest naganianie, po prostu przedstawiam swój punt widzenia na spółkę, która uważam za wartą uwagi na GPW.
Nie zachęcam do kupna, nie zachęcam do sprzedaży. Każdy po analizie podejmie decyzję sam.