Dnia 2022-02-17 o godz. 15:57 ~Kot napisał(a):
> podejrzewam, że nie zarabiają.
> Sprzedają i zaniżają cenę, dzięki czemu mogą w końcowym rozrachunku odkupić więcej akcji niż mieli przed manewrem.
> Na papierze nic nie zarobili, ale mają więcej akcji.
To niech zaniżają aż do 0,40. Będą mieć jeszcze więcej. Oni będą zadowoleni i przy okazji ja tanio kupię.