Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: 161,90%

Re: Pytanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-09 o godz. 22:48 ~Karol napisał(a):
> Myślicie, ze zdążę dobrać w poniedziałek po rozsądnej cenie?

Myślę, że czym dłużej będziesz sie czaił to cena będzie coraz wyższa.....wystarczy zobaczyć w Arkusz na Sprzedaży że Akcji jest mało...
  • Pytanie Autor: ~Karol
  • Re: Pytanie Autor: zawodtraderpl
  • Re: Pytanie Autor: ~98
  • Re: Pytanie Autor: ~Jarekklin
  • Re: Pytanie Autor: ~GRUBO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -2,94% 1,65 2022-07-05 10:28:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.