Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,49 zł , zmiana od tamtej pory: -4,01%

Re: pytanie

Zgłoś do moderatora
Ja traktuje akcje Leny jak lokatę 7%, co roku dywidenda na prawie stałym poziomie. Zyski firmy jak to w życiu raz lepsze raz gorsze ale generalnie jest ok. Są okresy promocji gdzie można kupić tanio poniżej 3pln a są okresy gdzie mozna sprzedać powyżej 4pln. Inwestycja na dłuższy okres czasu tutaj nie zarobisz 20% w ciagu tygodnia. Jak to mówią pieniądz lubi ciszę i niech tak pozostanie:) Ciekawy jestem jak im sie sprzedaja te lampy do dezynfekcji
  • pytanie Autor: ~plk2
  • Re: pytanie Autor: beserker

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENA -2,90% 3,35 2020-09-25 17:02:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.