A według Ciebie pełny arkusz to konieczność? Gruba przesada. Jak jesteś taki fachowiec to powinieneś coś wiedzieć o ukrytych zleceniach, wielkości ujawnienia, stop losach i stop limitach. O zagrywkach widocznymi zleceniami itp. A poza tym to nie jest forum Petrola.