Za Boryszew dziekuję. Wolę CEDC...
A Pronox...no już powoli czas na odwrót....
Nikogo nie ma tutaj oprócz przewalających????
MIałem nadzieję, na jakąś dyskusję...i już "zostałem odesłany" na jakiegoś "Borka" ;-)
Mimo wszystko zostanę na tej "nienormalnej" spółce :-)
pozdrawiam Akcjonariuszy i życzę dużych zysków! :-)