Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,94 zł , zmiana od tamtej pory: -7,61%

Re: Pytania na WZA

Zgłoś do moderatora
Dzielę z Panami rozgoryczenie - dlatego postanowiłem otworzyć ten wątek. Pytania muszą być bardziej szczegółowe i zamknięte.
chciałbym zapytać się, dlaczego nie zarabiają i tak wolno budują, ale pytanie powinno być w sprytny sposób zadane, aby nie zasłaniali się tajemnicą handlową. Wiem, że zarząd Tritona reprezentuje poziom prehistorycznego g..na zanurzonego ....., ale ja nie chcę się zniżać do ich poziomu. Postanowiłem, że pójdę, więc jakieś pytania muszę wymyśleć. Może ktoś coś napiszę. Sam napiszę tu propozycje, jak znajdę trochę czasu na zajęcie się Tritonem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 1,11% 3,64 2021-06-15 10:36:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.