masz racje Wariat...tutaj kurs jest trzymany a nie wywalnko...bo jesli by chcieli wywalac to poszli by duzo wyzej z kursem...dzis znowy ladny obrot..ja tam czekam cierpliwie na ruch w gore i pokonanie tego 55-56 poziomu. Kredyt juz jest..teraz przyjdzie info o gotowce i zakupie nieruchomosci..i pewnie zarzad pokaze potencjalne dane finansowe...