Dnia 2024-10-17 o godz. 12:55 ~Marek napisał(a):
> To ja miałem zniknąć z forum po zakładzie nie Ty :) To jak gdzie ta rakieta, która miałem zł zobaczyć od końca września? Czy już teraz honorowo napiszesz że wygrałem zakład?
O ile sobie przypominam Mareczku to zalozylam sie z Toba nie o kurs akcji a o IKE i zaklad wygralam a 3-t cyfry beda w przyszlym roku przy dywidendzie nigdy nie pisalam ze beda na koniec roku klamczuszku,ja wczoraj i dzisiaj dokupilam i bardzo sie ciesze bo bede miec wyzsza dywidende w przyszlym roku bo o to teraz toczy sie gra