Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 171,00 zł , zmiana od tamtej pory: 51,68%

Re: PUK PUK 2180

Zgłoś do moderatora
Wspominałem też kiedyś tu o wykresie w bateryjki ale go nie dawałem bo był bardziej skomplikowany, choć nadmieniałem że tam inna formacja z której bardziej energicznie wystrzeli, i co się dzieje na enei pge enr i tpe?
Niestety wygląda że będą ciągli index do góry sektorowo bo kasy nie ma więc będą się mienia. To świadczy o tym że w paliwa da zarobić a potem w banki jedno do góry drugie schłodzą, a w20 banana powoli będzie się wspinał.
Kasa leży gdzieś indziej niż na fiutach w20
Jedna kwestia mnie tylko martwi w ubiegłym roku od 20 września (wtedy nastąpił zwrot na TPE który przewidziałem w maju)w energia szło do góry a w20 w dół, a teraz razem miało by iść?

PS. Mod skopiowałem gdybyś znowu wyciął

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.