powiem tak ja siedze w domu i kupuje ciuchy, boje się inflacji i nie trzymam wiecej gotówki niż na pól roku na przeżycie , po wtóre myśle że zerwanie łancuchów dostaw podroży tylko towary ilu tak myśli na świecie jak ja nie wiadomo , po wtóre ci co mają kasę na zakupy w ten sposób odreagowuja wirusa