nie myl kolego churnu/odejsc z zmniejszaniem bazy/liczby klientow bo przy odpowiednich nowych klientach ta caly czas rosnie.
akurat wyniki/przychody to prawie pewne ze beda rosnac w tym i kolejnych kwartalach tez (takie piekno biznesu subskrypcji z powtarzalnymi przychodami) i wykres akcji nie ma tu nic do rzeczy - on sobie moze jedno a wyniki drugie.