Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,40 zł , zmiana od tamtej pory: -28,15%

Re: Przypominam

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-04 o godz. 10:26 ~longterm napisał(a):
> tyle że Livechat wprowadza obiecujące nowe produkty oraz tego że firma szykuje się do przejęć na rynku USA, tego nie bierzesz pod uwagę

logterm nie stawiaj sobie sam łapek bo po co ci to ? , po wtóre nie fantazjuj o przejęciach bo takiego infa nie ma, a jak masz to podaj zródło , tak samo jak nie będzie żadnego notowania na nasdaku , bo to była sciema ciepłego jak kurs sie walił po pierwszym info o fejsie , ostatnio cieply sam wskazął , że to nieaktualne i tyle , ubytek klientów dopiero zatrzęsie papierem bo spólka nie jest wcale tania i nie dysponuje wybitnym produktem który ma tylko ona .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -1,10% 41,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.