Dnia 2016-10-07 o godz. 14:33 ~abc napisał(a):
> Obstawiam, że będzie dobrze, a nawet bardzo, ale kierunek i tak jest jeden. Jeszcze 13-18% w dół.
Trafiony, płynie. Jeszcze druga część musi się spełnić i można zacząć zastanawiać się nad zakupem. Spółka sobie nieźle radzi, tylko ten VAT...