Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -32,20%

Re: przychody

Zgłoś do moderatora
Przychody w tym roku to wielka niewiadoma , i tak nikt na to nie patrzy , bo byle badziewie idzie do góry a perełki lecą w dół . Sorry ale taka jest ta nasza giełda i można być kompletnym laikiem a wzbogacić się a Ci co myślą racjonalnie wielce przegranymi. Tu nie ma reguły ,obowiązuje zdaje prawo dżungli . Przykład firmy DINO , kosmicznie przeinwestowana na giełdzie ale laicy dużo już pewnie zarobili sądząc po utrzymującym się kursie gdzieś wysoko w obłokach.
  • przychody Autor: marcinkvm
  • Re: przychody Autor: ~Kuśmitowski
  • Re: przychody Autor: inwestujemypl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARVIPOL 2,73% 3,39 2020-04-07 16:13:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.