jest wywalanie, nie powiem nie jest przyjemnie... zastanawia mnie tylko skoro jest w dacie tak źle, siedzi skarbówa i lada moment wyda karę grzywny lub kilka nawet które tak przygniotły action to co się dzieje z papierami MCI dlaczego nie lecą na pysk... w końcu to uderzy w nich dość mocno...