Skoro spadek kursu powodują według was drobni inwestorzy śmiesznymi ilościami akcji to dlaczego nie odkupicie od nich tych akcji? Problem odkupić od Miecia czy Stefcia te 57 sztuk czy ile tam oni tego mają? No chyba że nie macie już za co kupić to inna sprawa.